Dnia 11.03.2019 Dzieci z Wesołego Przedszkola wzięły udział w przedstawieniu teatralnym pod tytułem "Przygody Małego Pik-Poka

Aktorzy dostarczyli Naszym Milusińskim wiele pozytywnych wrażeń. Występ był wesoły i ciekawy. Maluchy z zainteresowaniem i aktywnie w nim uczestniczyły

I znowu jedziemy

Tym razem do Wrocławia na warsztaty "Słodkie czary-mary

Tutaj dzieci samodzielnie wykonywały smaczne, owocowe lizaki

O tym dniu Przedszkolaki zawsze pamiętają i chcą go uczcić jak najlepiej

Jest to święto "Babci i Dziadka". U nas odbyło się w związku z tym spotkanie z Babciami i Dziadkami. Był piękny apel, wręczenie prezentów i wspólny poczęstunek

W tym dniu odwiedziliśmy klub "Kajtuś" w Dzierżoniowie.

Ale było super!

Wspólne zabawy i gry. Jak nie chciało nam się kończyć tych zajęć...ale niestety autobus już czekał i musieliśmy wracać.

Jeszcze pojedziemy!

Przedszkolaki biorą udział w cyklicznych koncertach muzycznych, organizowanych przez Szkołę. Jest to forma integracji ze społecznością szkolną

Aby zdrowym być trzeba się zdrowo odżywiać.

W związku z tym dzieci poznawały "tajniki" takiego odżywania na warsztatach w ramach Edukacji Żywieniowej, przeprowadzonej przez doradcę żywieniowego. Dzieci samodzielnie przygotowały dania: bezglutenowe, bezcukrowe oraz dania bez ulepszaczy - ale jakie smaczne!

7 grudnia z wielką radością powitaliśmy gościa, oczekiwanego od wczoraj. Wreszcie przybył z wielką torbą, długą brodą i elfami.

A kto? Łatwo zgadnąć - to Mikołaj.

A jakaż była radość dzieci. Każdy dostały wielkie prezenty.

A potem zabawy i tańce z elfami.

Dziś w naszym przedszkolu odbyła się impreza Andrzejkowa

Były wróżby, tańce i śpiew. Dzieci bawiły się wspaniale

Dzieci z Wesołego Przedszkola świętowały razem ze swoimi ulubionymi maskotkami. Oprowadzały je po całym przedszkolu, pokazały, gdzie się bawią, gdzie jedzą i jak wygląda ich dzień. Były wspólne gry, zabawy i śmiechu co niemiara

W dniu dzisiejszym odwiedziły nas Panie z firmy Lindenwood (wrocławski producent naturalnych klocków Linden)

Dzieci miały możliwość pobawienia się nowymi klockami. Panie pokazywały różne możliwości. Dzieci z zainteresowaniem słuchały i wykonywały to, o co prosiły Panie. Zabawa przebiegała w miłej atmosferze.

Dziś dzień pasowania na przedszkolaka i starszaka.

O godzinie 10:00 rozpoczęła się uroczystość. Dzieci pokazały czego do tej pory nauczyły się w przedszkolu, śpiewały piosenki, recytowały wiersze i tańczyły. Po występie Panie pasowały wszystkich "zaczarowanym ołówkiem" i każde dziecko dostało drobny upominek. Następnie dzieci razem z rodzicami udały się na przygotowany poczęstunek.

Dziś w Przedszkolu wielkie święto!

Z okazji Dnia Przedszkolaka Panie przygotowały dla dzieci wiele niespodzianek. Były nowe zabawy, śpiew i taniec. Na zakończenie zajęć dzieci dostały prezenty

W dniu dzisiejszym wszystkie dziewczynki wręczyły prezenty swoim kolegom z grupy. Wspólnie bawiliśmy się i świętowaliśmy Dzień Chłopaka

W jaki sposób spędzasz wolny czas z dzieckiem?
1. Oglądacie razem telewizję, 3 votes (19 %)
2. Układacie puzzle, 3 votes (19 %)
3. Malujecie - rysujecie, 2 votes (13 %)
4. Gracie w gry planszowe, 1 vote (6 %)